Autor se narodil roku 1977 v Brně, kdy v současné době žije se svojí rodinou v malé vesnici 30 km od Brna. Autor šíleně miluje hru petanque. Email: fredikov@seznam.cz, tel.č. +420732635473.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Uvědom si, že projekty 2009 dávají netušené možnosti výdělku. A to je fakt !!! Pokud nechceš promarnit příležitost a chceš si zajistit pasivní příjem, přečti si poctivě základní informace k oběma projektům 2009. Pamatuj. Nikdo za Tebe nic neudělá a peníze zadarmo Ti taky nikdo nedá.

 
 

Základní informace o projektu č. 2

oficiální START projektu - květen 2009

Uvedený projekt je velice zajímavým byznysem, který je vysoce odměněn a který započal tohoto roku 2009 v měsíci květnu, tudíž je zcela nový a je jeden z projektů tohoto roku, který stojí za to si pročíst a do tohoto se zcela určitě zapojit. Uvidíte sami.


O CO JDE ?

O vydělávání přes internet se systémem GlobalAffiliate.eu

Výdělek přes internet odkudkoliv, vše realizováno on-line. Průměrné výdělky uživatelů se pohybují kolem 25.000 Kč/měs.
GlobalAffiliate.eu je velmi efektivní nástroj k vytváření affiliete webů určených k vydělávání přes internet. Systém můžete obsluhovat odkudkoliv na světě, není nutné instalovat žádný pomocný software či cokoliv konfigurovat. Stačí pouze internetový prohlížeč.

• Systém. Získáte po registraci a následné aktivaci.
• Bez instalace. K práci stačí pouze Váš internetový prohlížeč.
• Jednoduchost. Nejsou zapotřebí žádné znalosti programování či databází.
• Spolupráce. Automaticky můžete získávat nové uživatele pro affiliate weby a tím vydělávat peníze.
• Aktivní obsah je možné využívat pro výdělek, tak i pro texty, odkazy, články, ankety, seznamy či katalogy.
• Možnost provozovat Váš projekt na vlastní doméně (např. www.vasedomena.cz)

Je to velice zajímavý byznys, který je velmi dobře odměněn.

CO JETO AFFILIATE WEB? JAK VYPADÁ AFFILIATE WEB A JAKÝM ZPŮSOBEM S TÍMTO VYDĚLÁVAT SE DOZVÍTE PO KLIKNUTÍ NA TENTO ODKAZ, RESPEKTIVE TÍMTO SE DOSTANETE PŘÍMO NA MÉ AFFILIATE STRÁNKY, SE VŠEMI INFORMACEMI O PROJEKTU.