Autor se narodil roku 1977 v Brně, kdy v současné době žije se svojí rodinou v malé vesnici 30 km od Brna. Autor šíleně miluje hru petanque. Email: fredikov@seznam.cz, tel.č. +420732635473.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Uvědom si, že projekty 2009 dávají netušené možnosti výdělku. A to je fakt !!! Pokud nechceš promarnit příležitost a chceš si zajistit pasivní příjem, přečti si poctivě základní informace k oběma projektům 2009. Pamatuj. Nikdo za Tebe nic neudělá a peníze zadarmo Ti taky nikdo nedá.

 
 

Burza na internetu nově !

Tento projekt si čtěte pouze v případě Vašeho zájmu o obchodování s komoditami či měnou. Je to nový projekt s možností využití bonusu 400,-Kč pro reálné obchodování na burze a to bez vložení jakékoliv částky.


Plus500 to zařídí !

Není to tak dávno co se na české scéně objevil další forex broker s platformou a podporou v češtině . Tento broker ve své promo akci při nástupu na český trh nabízí 400 Kč k reálnému obchodnímu účtu zdarma . Protože broker je offshore tak je registrace i následný výběr peněz velice snadný . Registrujete si nový reálný obchodní účet na kterém zadáte své údaje a další požadované informace včetně telefoního čísla na které Vám příjde SMS s kodem a po jeho zadání je Váš účet okamžitě nafundován částkou 400 Kč . Pro výběr musíte natradovat alespoň 50p , potom je možná výplata přes šek nebo na bankovní účet . Proto myslím, že by byla škoda tuto akci nevyužít a netradovat zadarmo ( ideální pro nováčky nebo na zkoušení nových strategií ). Bonus je bez nutnosti jakéhokoliv počátečního vkladu .

Registrace na jedno či druhém odkazu: